uzun zaman önce çok çok uzak bir galakside...

star wars serisi bu şekilde başlıyordu ve bende bloguma yazacağım ilk yazımın başlığı bu şekilde olsun istedim. neden olduğunu bilemeyeceğim ama yıllar yıllar sonra tekrar blog yazmalıyım diyerek bu blogu hayata geçirmeye karar verdim. işte ayarlarıydı bokuydu püsürüydü derken artık ilk yazımın yazmalıyım diyerek oluştur sayfasına girince aklıma gelen ilk şey bu başlık oldu fonda ise imperial march çalıyordu. kafamın içinde neler dönüyor neler oluyor anlam veremiyorum.
neyse bu konuda fazla düşünmeye gerek yok. yıllar sonra nereden çıktı dersen, hatırlar mısın? bir sabah kalıp ay patlatmalıyım demiştim ve hemen ogame hesabı açıp aylarca abuk subuk saatlerde uyanıp ana gezegeni kolonileri geliştirip ay çıkartıp milletin filosuna kilitleyip aynı şekilde bana kilitlemesinler diye yırtınıp peşinden o kadar solar uydu basıp enerjiyi yakalayınca rip açıp galakside kendime yakın ilk ayı patlatınca oturup rahatladığını işte öyle bir şey bu blog olayı. hatırlarsın yine bir sabah ata binmem lazım diyerek koşa koşa yaylaya çıkıp yol boyunca at arayıp ilk deneme başarısız olunca daha bir hırslanarak ikinci denemede başarılı olmuştun. işte aynen öyle bu blog. bu sabah kalınca evde abuk subuk şeyler yaptın, alt komşunun balkonuna bizden su gidiyormuş sızdırıyormuş başının etini yedi hani sende sabah 6:00'da üşenmeyip derz çektin fayans aralarına daha sonra çiçekler solmasın diye saksıların her birini tek tek suladın. bir duş alıp rahatladıktan sonra bir kaç bölüm rayman legends oynadın. şimdi ise o ilk uyandığında aklında olan şeyi tekrar blog yazmayı yapıyorsun.
moruk fazla takılma son dönemde olan olaylara nasılsa hepsi değişecek, ama düşünmen gereken önemli konu sigarayı bıraktıktan sonra tekrar başlaman oldu. senden beklemediğim bir hamle idi sanırım aldığın haber karşısında nasıl bir tepki vereceğini bilememenden kaynaklı diye düşünüyorum bu konuda seni fazla sıkıştırmayacağım ama içmemeni öneririm.
bazen kendi kendini yiyp bitiriyorsun farkında değilsin aslında bu konuda sana en güzel açıklamayı yaptılar kavga edecek bir şey bulamayınca oturup kendi kendinle kavga edebilmeyi beceriyorsun.
yine kalktın mutfakta bir sigara içtin. yapmasan iyi olurdu.

0 kişi ise korktu kaçtı.:

Yorum Gönder

1 - aykırıyım yazıları tamamen yazarın ruh sarsıntılarının sonucudur. bunun karşısında olanlar anınıda geri püskürtülecektir.

2 - aykırıyım'a gelen her mail değerlendirilmeye alınmakla birlikte, bu konuda şüphesi olanlara intihar telkin edilecektir.

3 - aykırıyım yazılarına ve içeriğine burnunu sokma cesareti gösteren tüm canlılar tarafımca deformasyona uğratılacak, buna rağmen hala ısrarlı olanların da yaşama sevinçleri ellerinden alınacaktır.

4 - aykırım yazarına yazım esnasında "bira aç", "ateş ver" gibi emir cümleleri kullanılmayacaktır. aksini yapanlara bir lama gibi tükürülecektir.

5 - aykırıyım içeriği sabır, emek, çalışma, kan, ter, soluk, göz feri, göz nuru ve beyin suyu harcanarak oluştuğundan eleştiri yapılmayacaktır. yapılacaksa rasyonel bir tavır takınılacaktır. aksi davranışta bulunanlara mars'a ilk insanlı yolculuk ayarlanacaktır.

6 - aykırıyım'a asla ama asla fakat hiçbir zaman herhangi bir tavsiye sorulmayacaktır. aksi davranışta bulunanlar allahından buldurulacaktır.

7 - aykırıyım'ın görevini tam olarak yapabilmesi için her türlü lojistik destek şirket tarafından karşılanacaktır. aksi davranışta bulunanların suratına kezzap fırlatılacaktır.

8 - aykırıyım'a her daim mail ve hikaye gönderilecektir. bunun boş bir uğraş olduğunu düşünenlere bi tekme konulacaktır.

9 - yazarı yakın tanıyanlar sık periyodlar ve 4'lü efes dark paketiyle yanına uğrayacak ve hiç konuşmadan servis yapıp gideceklerdir. aksi davranışta bulunanların saçı başı yolunacaktır.

10 - bu bir manifestodur ve okuduğunuz anda kabul etmişsiniz demektir. hiç bir şekilde itiraz kabul edilemez. itiraz halindeyseniz bir mail ve 4'lü efes dark paketi yollamanız şarttır.